Оқушының тегі мен аты- жөні

Жетістігі

Жетекшісі

Сыны

бы

Қатысқан шарасы

Аудан

Обл

Респ

 

Жексенбаева  Жансая

11

«Үздік Ұланбасы» номинациясы

«Жыл оқушысы-2018»

Бас жүлде

Бас жүлде

Бас жүлде

 

К.Ермұханова, Сахаева А

К.Ермұханова

Саржанов  Нұрбол

11

Жарқын болашақ байқауы

І

І

ІІ

Грант иегері

Мадиров Н

Орынғалиқызы Мөлдір

11

«Менің отбасымның бағы, елімнің мәртебесі»

ІІІ

 

 

К.Ермұханова

Көшербай Асылай

11

«Жыл оқушысы -2017»

 

ІІІ

 

Сахаева А

Жетекова Гүлсезім

11

Жарқын болашақ  олимп.

«Тілші-әдебиетшілер»

1

3

 

Шайхиева М

Орынғалиқызы Мөлдір

10

Жарқын болашақ  олимп

«Жазушылар»

3

 

 

Амирханова С

Жексембаева  Жансая

9

«Жас эколог» номинациясы

І

 

 

Сахаева  А

«Үздік эсселер»

І

 

 

Сахаева  А

Бисекенова Динара

9

«Мұқағали оқулары»

 

Алғ хат

 

Амирханова Сара

Аманғали Айдана

9

«Жастар жемқорлыққа қарсы» плакаттар байқауы

Алғыс хат

 

 

Сағынғалиева  Ж

Құмар Данагүл

10

Жарқын болашақ  олимп «Сөз шеберлері»

 

3

 

Шайхиева М

«Абай-Шәкәрім» оқулары

ІІІ

 

 

Самиголлаев

 Ізбасар

10  

Абай – Шәкәрім оқулары

 

«Қош келдің, жаңа жыл»

ІІ

 

І

 

 

Мадиров Н

Абу   Динара

3 б

«Сенің мүмкіндігің жас өрен» фестивалі

ІІI

 

 

Утеулиева Н

Сергали Әли

5 б

Жұлдызай фестивалі

ІІІ

 

 

Сагынгалиева Ж

Мұқанбетқалиева Ақбөбек

5

Ақындық

 

3

 

Амирханова С

Қайролла Дильназ

7

Фариза оқуы

ІІ

 

 

Сахипова  Г

Сабитова  Тұрғанай

Махамбетов  Думан

7

«Жас гүл өсірушілер»

І

 

 

Шалабаева  Г

Топтық

11

«Жас жауынгер» байқауы

ІІ

 

 

Кадралиев  С

Жұмагелдеев  Равиль

5

Үздік эссе

 

І

 

 

Қаусова  Ф

Мұхарова  Гүлфайрус

5

«Қазақстан болашағы -  балалар көзімен»

І

 

 

Хұсайынова  Д

Салаватов  Ж

8

ІІ

 

 

Сағынғалиева  Ж

Ильясқызы  Назира

3

Қазақстан -  Республикам менің» Үнжария байқауы

ІІ

 

 

Сахаева  А

Қадрешова  Т

6

«Кең байтақ елім бар!»  шығарма

ІІ

 

 

Қапизова  Р

Қайролла  Дильназ

7

«Менің Қазақстаным»  

  көркемсөз

ІІ

 

 

 

Қабиев  Ернар

11

Фариза оқулары   Ән жанры

 

Жарқын болашақ олимпиадасы Ән жанры

Бас жүлде

 

Бас жүлде

Облысқа жолданды

ІІ

 

 

 

Мадиров  Н

Нұреденов  Жандос

9

Патриоттық әндер байқауы

Бас жүлде

 

 

Мадиров  Н